پودر کروم یکی دیگر از روش های طراحی ناخن

آن دسته از افرادی که کاشت ناخن را به صورت حرفه ای و مداوم انجام می دهند برای اینکه کاشت آن ها تکراری به نظر نرسد، سعی میکنند تا با استفاده از روش های طراحی مختلف، کاشت ناخن آن ها جذاب و زیباتر به نظر بیاید.  حال این روزها روش های زیادی در تیک تاک و اینستاگرام مرسوم شده تا افراد از این روش ها برای دیزاین ناخن های خود و مشتریانشان استفاده کنند. در این میان استفاده از این محصول یکی از روش هایی بوده که سبب شده تا ناخن فرد زیبا و جذاب به نظر بیاید. حال شما می توانید برای اینکه جذابیت ناخن های خود را بیشتر کنید از لاک ژل برای زیباتر شدن ناخن های خود استفاده نمایید.این محصول یکی از موادی است که بر هر نوع لاک و روش کاشتی قابل اجرا بوده و حتی افرادی که کاشت ناخن انجام نمی دهند می توانند پودر کروم را استفاده نمایند. 

پودر کروم یکی دیگر از روش های طراحی ناخن

پودر کروم چیست؟

اگر می خواهید با پودر کروم ناخن آشنا شوید، بهتر است به این موضوع توجه داشته باشید که این پودر سبب می شود تا ناخن شما براق و شاینی نشان داده شود. از این رو شما می توانید به وسیله این پودر که پس از تاپ شاین و تاپ کت بر روی لاک ناخن شما زده می شود، ناخن شاینی و اکلیلی زیبایی داشته باشید. کروم ناخن دارای پیگمنت هایی است که سطح ناخن شبیه آینه می کند. 

زدن کروم روی ناخن کاشت

یکی از موارد مهمی که درباره پودر کروم وجود دارد نحوه استفاده آن و آموزش کروم ناخن است بر روی ناخن های کاشت شده، اگر شما هم ناخن های کاشت دارید بهتر است این مقاله را از دست ندهید و این موضوع را بدانید که طراحی با پودر کروم به قدری راحت بوده است که شما می توانید تنها با داشتن لاک ژل و دستگاه یو وی به راحتی ناخن های دست و پای خود را دیزاین کنید. برای اینکار کافی است که در ابتدا اگر قصد دارید لاک ژل بر روی ناخن های خود بزنید، ابتدا لاک ژل را بر روی ناخن های خود بزنید و سپس به مدت 60 ثانیه دست خود را زیر دستگاه یو وی قرار داده و سپس برای اینکه بتوانید پودر را بر روی ناخن خود بزنید باید از تا کت استفاده کنید تا لاک ژل شما ترک بر ندارد، سپس دست خود را زیر دستگاه یو وی قرار دهید و در آخر با زدن کروم و استفاده از تاپ شاین کار را تمام کنید. مهمترین نکته ای که شاید بسیاری از افراد به آن توجه نکنند این است که مانیکور ناخن باید به تمیزی انجام شود تا صدف ناخن شما بتواند بستری مناسبی را برای کاشت و زدن لاک ژل داشته باشد. کاشت ناخن کروم سفید یکی از كاشت هایی بوده که این روزها کاشت ناخن عروس را تشکیل می دهد و بسیاری از نوعروسان می توانند با استفاده از کروم سفید ناخن های زیبا و جذابی داشته باشند. ناخن کروم طلایی یکی دیگر از ناخن هایی بوده که برخی از خانم ها برای رفتن به مجالس خاص از ان استفاده می کنند. 

انواع پودر کروم

اگر می خواهید با انواع این محصول آشنا شوید بهتر است بدانید که این پودر می تواند انواع مختلفی داشته باشد تا افراد برای دیزاین ناخن های خود از آن استفاده کنند. 

  • مولتی کروم 
  • هولوگرافیک یا هولوگرام 
  • پودر کروم هفت رنگ 
  • پودر کروم یونیکورن
  • پودر کروم بال مگسی
  • پودر کروم کلیر
  • پودر کروم نقره ای 

انواع پودر کروم

پودر کروم روی لاک معمولی

اگر می خواهید بر روی ناخن های معمولی خود از این محصول استفاده کنید بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از این پودر بر روی لاک معمولی بسیار راحت رت از هر نوع لاکی بوده و شما نیاز ندارید که برای دیزاین ناخن های خود به آرایشگاه بروید. برای این کار کافی است که ابتدا مانیکور ناخن را انجام دهید و سپس لاک را بر روی ناخن خود بزنید و در انتها پس از خشک شدن لاک ناخن، کروم را به وسیله یک اپلیکاتور سایه بر روی سطح ناخن خود بمالید و سپس از تاپ شاین برای عدم پخش شدن پودر کروم استفاده نمایید.

قیمت پودر کروم هفت رنگ

بسیاری از افراد زمانی که می خواهند یک محصول جدید را امتحان نمایند، به دنبال این هستند که بدانند قیمت آن محصول چقدر بوده است. از این رو ما قصد داریم تا در این بخش شما را قیمت کروم و انواع آن آشنا کنیم تا بتوانید به راحتی محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایید. قیمت کروم می تواند از 45 هزار تومان شروع شود و تا 120 هزار تومان پیشروی کند. از این رو اگر قصد خرید پودر کروم و خرید پودر کروم صدفی را دارید بهتر است از سایت های معتبر خرید خود را انجام دهید. اگر قصد خرید پودر کروم آینه ای را دارید بهتر است از سایت هایی که تمامی محصولات مربوط به ناخن را می فروشند این محصولات را تهیه نمایید. 

قیمت پودر کروم هفت رنگ

کاشت ناخن عروس با پودر کروم صدفی 

بسیاری از نوعروسان در تلاش هستند تا برای شب عروسی خود زیباترین ناخن را داشته باشند از این رو اگر تا به امروز کاشت ناخن انجام می دادید، بهتر است که ابتدا در گام نخست با استفاده از ریمو ناخن یا ریمو لاک ژل کاشت ناخن و لاک را از بین ببرید سپس با استفاده از سایر روش های کاشت مانند کاشت پلی ژل با قالب و یا لمینت ناخن از پودر کروم صدفی برای دیزاین ناخن های خود استفاده نمایید. 

در آخر

  • پودر کروم در رنگ های مختلف مورد استفاده افراد مختلف قرار می گیرد. 
  • پودر کروم صدفی یکی از رنگ های دوست داشتنی در بین افراد به شمار می رود.
  •  کروم نقره ای و طلایی مانند یک آینه عمل می کند. 

اگر شما نیز از این روش برای دیزاین ناخن های دست و پای خود استفاده کرده اید، بهتر است سعی داشته باشید تا با تمیز انجام دادن مانیکور و پدیکور سبب شوید تا لاک کروم بر روی ناخن شما بهتر جلوه نماید. از طرفی استفاده از این پودرها برای افرادی که می خواهند در همه حال خاص و زیبا به نظر آیند توصیه می شود. 

رتبه این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *