ناخن بنفش پاستیلی

اگر طرفدار کاشت ناخن هستید و اینکار را چند سال است که انجام می دهید قطعا از رنگ های مختلف برای ژلیش ناخن های خود استفاده کرده اید. یکی از رنگ های پر استقبال این روزها رنگ بنفش است که بسیاری از خانم ها به این رنگ بسیار علاقه مند هستند. شما می توانید با استفاده از این رنگ در استایل و ناخن های خود به راحتی به یک سبک سلطنتی دست پیدا کنید. به یاد داشته باشید که استفاده از این رنگ سبب شده تا شما بتوانید به راحتی قوه تخیل خود را قوی کنید. برای این منظور شما می توانید با استفاده از این رنگ به شکوفایی خلاقیت خود کمک کنید. یکی از رنگ های پرطرفدار این روزها رنگ بنفش پاستیلی بوده که بسیاری از افراد از این رنگ در ترکیب بندی طراحی های ناخن های خود از آن استفاده می کنند. شما می توانید با همنشینی رنگ بنفش درکنار سایر رنگ ها به یک ترکیب ایده آل برای بهار و تابستان برسید.

ناخن بنفش پاستیلی

ناخن بنفش پاستیلی

طراحی ناخن با لاک بنفش و صورتی

علاقه مندان به رنگ بنفش می دانند که یکی از رنگ های بینظیر در طراحی ناخن رنگ صورتی است. شما می توانید با ترکیب کردن این دو رنگ به راحتی به یک ترکیب زیبا دست پیدا کنید. به یاد داشته باشید که شما می توانید با ترکیب کردن رنگ هایی چون نارنجی، سفید، آبی سبز، زرد، سبز و لاوندر به راحتی در کنار رنگ بنفش به یک ترکیب زیبا دست پیدا کنید. اگر به دنبال طراحی های ناخن بهاری هستید می توانید از همنشینی این دو رنگ در کنار یکدیگر استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که شما می توانید از یک رنگ ملایم وپاستیلی برای طراحی ناخن در فصل های گرم سال استفاده نمایید. رنگ یاسی و ارغوانی از خانواده های رنگ بنفش بوده که شما می توانید به راحتی با استفاده کردن از این رنگ ها به یک ترکیب ایده آل دست پیدا کنید. به یاد داشته باشید که رنگ های بنفش و صورتی جزو رنگ های پرطرفدار در بین افرادی بوده که ناخن کاشت دارند.

طراحی ناخن با لاک بنفش و صورتی

طراحی ناخن با لاک بنفش و صورتی

طرح ناخن بنفش دخترانه

استفاده از این رنگ می تواند از نظر روانشناسی پیام های مختلفی داشته باشد. شما با استفاده کردن از رنگ بنفش می توانید به آرامش، امنیت، خلاقیت و جذب کردن دیگران به سوی خود توجه نمایید. به یاد داشته باشید که طرح ناخن بنفش دخترانه به عنوان یکی از طراحی های پرطرفدار در بین بسیاری از دختر خانم ها شناخته شده است. شما می توانید با استفاده از این رنگ به یک طراحی زیبا و در عین حال سلطنتی دست پیدا کنید. بهتر است در اینجا بدانید که رنگ بنفش درکنار کدامیک از رنگها می تواند زیبایی بیشتری داشته باشد. شما می توانید برای اینکار به سراغ رنگ های زیر بروید.

 • سبز نعناعی در کنار طرح ناخن بنفش
 • زرد پاستیلی در کنار طرح ناخن بنفش
 • طرح بنفش در کنار آبی
 • طرح بنفش در کنار رنگ بژ
 • طرح رنگ بنفش در کنار رنگ صورتی
 • رنگ بنفش در کنار رنگ سفید
 • رنگ بنفش درکنار رنگ مشکی
 • رنگ بنفش در کنار رنگ خاکستری
 • رنگ بنفش در کنار رنگ قرمز
 • رنگ بنفش در کنار رنگ نارنجی

طرح ناخن بنفش دخترانه

طرح ناخن بنفش دخترانه

طرح ناخن بنفش و مشکی

مشکی یکی از رنگ های خنثی بوده که این روزها بسیاری از خانم ها از این رنگ در کنار رنگ های دیگر برای بهتر دیده شدن آن رنگ ها استفاده می کنند. شما می توانید با استفاده از رنگ بنفش به طراحی ناخن خود حال و هوای بهاری و تابستانی بدهید. اما همنشینی رنگ مشکی در کنار آن می تواند از سرد بودن این ترکیب بکاهد. از این رو شما می توانید از این طراحی ناخن برای فصل پاییز و زمستان استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که رنگ مشکی به عنوان یک رنگ خنثی به بهتر دیده شدن رنگ های دیگر کمک خواهد کرد. کاشت ناخن بنفش و مشکی جزو طرح هایی بوده که برای افرادی که مینمالیست هستند می تواند به عنوان طراحی های پیشنهادی مورد استفاده قرار بگیرد.

طرح ناخن بنفش و مشکی

طرح ناخن بنفش و مشکی

طرح ناخن بنفش تیره

بنفش تیره یکی از رنگ های پرطرفداری بوده که این روزها بسیاری از خانمها از آن در ترکیب بندی طراحی های لباس و ناخن خود استفاده می کنند. شما می توانید با کمک گرفتن از رنگ های تیره به زیبا تر شدن استایل رسمی خود کمک کنید. استفاده از رنگ های تیره به خصوص در مناسبت های خاصی چون مراسم ترحیم می تواند به عنوان یک گزینه بسیار مناسب به شمار برود. شما می توانید از طراحی ناخن بنفش تیره در مراسمات خاص خود با توجه به نوع استایل خود استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که طرح ناخن بنفش تیره این امکان را به شما می دهد که بتوانید در فصول سرد سال که نیاز به رنگ های گرم دارید بهترین طراحی ناخن را داشته باشید.

طرح ناخن بنفش تیره

طرح ناخن بنفش تیره

طرح ناخن بنفش و سفید

رنگ سفید یکی از رنگ های پرطرفداری بوده که این روزها بسیاری از خانم ها از آن برای طراحی ناخن های خود استفاده می کنند. شما می توانید با ترکیب کردن این رنگ در کنار سایر رنگ ها به یک طراحی زیبا در ناخن های خود برسید. برای این منظور شما می توانید از ناخن آمبره و فرنچ ناخن استفاده نمایید. داشتن یک طراحی زیبا در کنار رنگ سفید که به عنوان یک رنگ خنثی شناخته می شود می تواند به طراحی ناخن های شما کمک کند. به یاد داشته باشید که بودن این دو رنگ در کنار یکدیگر به شما کمک می کند که به راحتی به یک ترکیب خاص و زیبا برسید. استفاده از رنگ سفید برای کشیدن طرح ناخن گل به شما کمک می کند که بتوانید المان های دیگری را بر روی ناخن های خود ترسیم کنید.

طرح ناخن بنفش و سفید

طرح ناخن بنفش و سفید

طراحی ناخن بنفش و طلایی

رنگ بنفش به عنوان یک رنگ مهم و سلطنتی می تواند در مجلل شدن استایل شما نقش داشته باشد. شما می توانید به راحتی با استفاده از این رنگ به طراحی های زیبایی برسید. طراحی ناخن طلایی به همراه رنگ بنفش می تواند به لوکس شدن طراحی ناخن شما کمک کند. به یاد داشته باشید که شما می توانید با استفاده از رنگ طلایی که به عنوان یک رنگ چشمگیر معرفی میشود به یک ترکیب زیبا در طراحی ناخن های خود برسید. اگر به طرح ناخن مینیمال علاقه مند هستید می توانید با استفاده از یک قلم سه صفر به راحتی بر روی ناخن های خود خطوط پیوسته ای را بکشید. شما می توانید ابتدا رنگ بنفش را بر روی کل سطح ناخن خود بزنید و سپس با استفاده از رنگ طلایی بر روی ناخن های خود خطوط مینیمال را بکشید.

طراحی ناخن بنفش و طلایی

طراحی ناخن بنفش و طلایی

طرح ناخن یاسی و سفید

رنگ یاسی یکی از رنگ هایی بوده که این روزها بسیاری از خانم ها از آن برای طراحی ناخن های خود کمک می گیرند. شما می توانید با ترکیب این رنگ با رنگ سفید به یک ترکیب زیبا و خاص دست پیدا کنید. برای این منظور شما می توانید با استفاده از یاسی کل سطح ناخن های خود را بپوشانید و سپس با استفاده از یک قلم طراحی بر روی ناخن های خود طراحی کنید. به یاد داشته باشید که شما از ترکیب این دورنگ برایفرنچ ناخن 2023 و ناخن آمبره نیز می توانید استفاده نمایید. ترکیب این دورنگ می تواند به ساخت یک ترکیب بهاری منحصر به فرد کمک کند. به یاد داشته باشید که رنگ های یاسی و رنگ های بنفش در همه حال به شما کمک می کنندکه زیباتر دیده شوید.

طرح ناخن یاسی و سفید

طرح ناخن یاسی و سفید

ناخن بنفش اکلیلی

بسیاری از خانم ها به لاک ژل های اکلیلی علاقه دارند، این افراد می توانند با استفاده از لاک ژل های اکلیلی به یک ترکیب زیبا دست پیداکنند. شما می توانید به راحتی با استفاده از لاک ژل های اکلیلی و شاین دار به یک ترکیب زیبا دست پیداکنید. ناخن بنفش اکلیلی به شما کمک می کند که بتوانید بدون نیاز به سایر رنگ ها به یک ترکیب بندی مناسب و یک طراحی زیبا دست پیدا کنید. به یاد داشته باشید که رنگ بنفش اگر درون خود اکلیل داشته باشد شما دیگر نیازی به استفاده از سایر رنگ ها ندارید و به آسانی می توانید با زدن این لاک ژل بر روی ناخن های خود به آن زیبایی که در نظر دارید دست پیدا کنید.

ناخن بنفش اکلیلی

ناخن بنفش اکلیلی

لاک بنفش بادمجانی

بادمجانی یکی از رنگ هایی بوده که این روزها بسیاری از خانم ها به دنبال استفاده از آن در استایل و رنگ ناخن های خود هستند. شما می توانید با ترکیب کردن این رنگ درکنار رنگ هایی چون سفید، مشکی و طلایی به یک ترکیب ایده آل برسید. به یاد داشته باشید که رنگ بادمنجانی به عنوان یک رنگ گرم معرفی شده و شما می توانید از این رنگ در فصول سرد سال استفاده نمایید. شما می توانید اگر به طراحی های فرنچ ناخن و یا آمبره ناخن علاقه دارید از ترکیب این رنگ در کنار رنگ هایی چون بنفش روشن، شکلاتی، نارنجی و سبز استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که این رنگ ها در کنار رنگ بادمنجانی سبب شده تا کمی از تیرگی این رنگ کم شده و یک ترکیب زیبا به دست بیاید.

لاک بنفش بادمجانی

لاک بنفش بادمجانی

کاشت ناخن رنگ کالباسی

رنگ کالباسی یکی از رنگ هایی بوده که این روزها بسیاری از خانم ها از این رنگ در ترکیبات استایل و آرایش خود استفاده می کنند. شما می توانید با استفاده از این رنگ به راحتی به یک ترکیب زیبا دست پیدا کنید. به یاد داشته باشید که این رنگ به عنوان یک رنگ نود معرفی شده و رنگ های نود به دلیل کم رنگ بودن بسیار محبوب هستند. شما می توانید با استفاده از رنگ های نود در آرایش صورت و ناخن های خود از یک ترکیب زیبا و در عین حال تازه استفاده کنید. از همنشینی این رنگ در کنار رنگ های خنثی می توان به یک ترکیب زیبا دست پیدا کرد.

کاشت ناخن رنگ کالباسی

کاشت ناخن رنگ کالباسی

لاک بنفش براق

یکی از ایده آل های بسیاری از بنفش دوستان این است که از لاک های براق در طراحی های خود استفاده کنند. شما می توانید با استفاده از این رنگ زیبا به راحتی به آنچه که در ذهن دارید برسید. به یاد داشته باشید که لاک بنفش براق با یک طراحی زیبا در کنار کاشت ناخن مشکی به عنوان یکی از زیباترین ترکیب ها معرفی شده است. شما می توانید این لاک ژل را در کنار رنگ های دیگر داشته باشید شما می توانید با ترکیب کردن رنگ سفید در کنار لاک بنفش براق به یک ترکیب زیبا دست پیدا کنید.

لاک بنفش براق

لاک بنفش براق

لاک ناخن بنفش روشن

لاک بنفش روشن یکی از رنگ هایی بوده که بسیاری از دختر خانم ها طرفدار آن هستند. شما می توانید با استفاده از این رنگ به راحتی به یک ترکیب زیبا دست پیدا کنید. شما می توانید این رنگ را در کنار رنگ زرد، سبز و آبی داشته باشید. به یاد داشته باشید که این رنگ به عنوان یک رنگ سلطنتی می تواند در طراحی ناخن های شما نقش مهمی داشته باشد. استفاده از این رنگ در طراحی های بهاری می تواند به یک ترکیب زیبا و منحصر به فرد ختم شود.

لاک ناخن بنفش روشن

ناخن بنفش مات

اگر طرفدار رنگ های مات هستید بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که رنگ های مات زیبایی خاصی دارند. شما می توانید اگر از لاک ژل مات بنفش برای این منظور استفاده می کنید از المان های طراحی چون ورق های طلایی، رنگ های طلایی و برچسب های طلایی برای این منظوراستفاده نمایید. به یاد داشته باشید که شما می توانید با ترکیب کردن این رنگ در کنار رنگ های خنثی به یک طراحی زیبا و منحصر به فرد دست پیدا کنید. ناخن بنفش مات این امکان را به شما می دهد که به راحتی در مراسمات خود از طراحی یک ناخن خاص و زیبا استفاده نمایید.

ناخن بنفش مات

کاشت ناخن رنگ بنفش یاسی

رنگ یاسی از خانواده رنگ بنفش است. این رنگ تناژ سردی دارد و به عنوان یک رنگ بسیار مناسب در فصل گرم معرفی می شود. شما می توانید با استفاده از این رنگ به یک ترکیب زیبا و ایده آل دست پیدا کنید. به یاد داشته باشید که این رنگ در کنار تناژهای مختلف بنفش نیز به عنوان یکی رنگ پرطرفدار معرفی میشود. شما می توانید با استفاده از این رنگ در کنار رنگ های دیگر به خصوص رنگ های مکمل و رنگ های خنثی به یک ترکیب منحصر به فرد دست پیدا کنید.

کاشت ناخن رنگ بنفش یاسی

جمع بندی

رنگ بنفش به عنوان یک رنگ زیبا، سلطنتی و ایمن می تواند این امکان را به شما بدهد که از زیبایی و خاص بودن آن لذت ببرید. رنگ بنفش در کنار سایر رنگ ها می تواند به یک ترکیب زیبا منجر شود. شما می توانید این رنگ را در کنار رنگ های سفید، مشکی، آبی، زرد و سبز داشته باشید. فرنچ ناخن و ناخن آمبره جزو طراحی هایی بوده که با این رنگ می تواند به یک ترکیب زیبا منتهی شود. به یاد داشته باشید که رنگ بنفش در کنار رنگ صورتی نیز می تواند یک ترکیب زیبا شکل دهد.

4.5/5 - (14 امتیاز)

18 پاسخ به “ناخن بنفش پاستیلی”

 1. پارمیدا گفت:

  این مدل جدیدترین و زیباترین زیباهاست

 2. ناشناس گفت:

  زیباترین مدل های جدید بنفش بود که در جهان وجود دارد

 3. شهره گفت:

  😂😂😂

 4. رها گفت:

  اصلا خوب نیستن اصلا خیلی خزو زشت

 5. حنا پیرو گفت:

  سپاس گزارم

 6. حنا پیرو گفت:

  علی بودن

 7. گلی گفت:

  ناخن😁

 8. یلدا گفت:

  متن کامل و عکسهای زیبایی بود. مرسی.

 9. مینا خیلی زیبا بودن .لطفا اسم طراح آن رو معرفی فی کنید گفت:

  خیلیخیلی. زیباست

 10. نازی گفت:

  واییییییییییی گلبممم

 11. کیمیا گفت:

  چقدر خوشگل بودن

 12. اعظم شریفی گفت:

  جان … ای خدا دیگه دلم رفت 👹❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤💝💖🙃کم کم شیطونه میگه برو 😋😋

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *