9 ناخن کار برتر اندرزگو

 فرض کنید که شما می خواهید خودتان با تمامی مشغله ای که دارید تمامی کارهای مربوط به زیبایی را خودتان در خانه انجام دهید، آیا وقت این همه کار را دارید؟ آیا شما می توانید هم موهای خود را رنگ کنید و هم ناخن های خود را کاشت کنید؟ آیا می توانید به تنهایی کارهای مربوط به پدیکور و کفسابی پا را در خانه انجام دهید؟ باید گفت در بهترین حالت باید شما یک خانم هدفمند و برنامه ریز باشید تا بتوانید به تمامی کارهای خود در طول روز در کنار کارهای اصلی خود برسید. ولی تصور انجام دادن برخی از کارها در خانه و دست تنها برای بسیاری از خانم ها سخت و زمانبر است. از این رو بسیاری از خانم ها تلاش می کنند تا با پیدا کردن یک سالن زیبایی همه فن حریف تمامی کارهای مربوط به حوزه زیبایی خود را انجام دهند. حال ما قصد داریم تا در این مقاله شما را با 9 ناخن کار برتر در اندرزگو آشنا کنیم تا شما بتوانید به راحتی با مشاهده نمونه کارهای هر سالن یکی از بهترین ها را انتخاب نمایید.

9 ناخن کار برتر اندرزگو

سالن ناخن الی اندرزگو

حتما اگر در این محدوده باشید نام سالن ناخن الی را شنیده اید. شما می توانید در این سالن تخصصی ناخن بسیاری از خدمات متنوع کاشت ناخن، فرنچ ناخن، ریمو ناخن و بسیاری از خدمات گوناگون را دریافت نمایید. 

آدرس سالن ناخن الی اندرزگو

شما می توانید برای مراجعه به 9 ناخن کار برتر اندرزگو به نشانی اندرزگو،خیابان سلیمی شمالی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن ناخن الی

شما می توانید برای برقراری ارتباط با این مجموعه را لمس کنید.

سالن ناخن باربی اندرزگو

یکی دیگر از بهترین های اندرزگو سالن ناخن باربی بوده که این روزها بسیاری از خانم های منطقه این سالن زیبایی را برای کاشت ناخن، ریمو ناخن، ترمیم ناخن و بسیاری از کارهای مخصوص به ناخن انتخاب می کنند.

سالن ناخن باربی اندرزگو

آدرس سالن ناخن باربی اندرزگو

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی اندرزگو، خیابان مهر محمدی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن ناخن باربی اندرزگو

شما می توانید برای تماس با این سالن زیبایی را لمس کنید. بهتر است پیش از مراجعه وقت قبلی خود را با منشی این مجموعه هماهنگ نمایید.

ترمیم ناخن قیطریه

کاشت ناخن در کنار زیبایی که دارد نیاز به ترمیم ماهیانه نیز دارد. از این رو کاملا طبیعی است که شما به یک ناخن کار خاص نیاز پیدا کنید. شما می توانید همان ناخن کاری که کاشت را برای شما انجام داده را برای ترمیم ناخن های خود نیز انتخاب نمایید. ما در این بخش قصد داریم تا شما را بهترین مراکز ترمیم ناخن قیطریه و کاشت ناخن قیطریه بیشتر آشنا کنیم تا شما بتوانید به راحتی یکی از بهترین ناخن کارهای نزدیک به محل سکونت خود را انتخاب نمایید.

 مرکز ناخن نیلوفر

یکی از بهترین مراکز ناخن در قیطریه و اندرزگو، مرکز ناخن نیلوفر بوده که این روزها بسیاری از خانم ها برای کارهای ترمیم خود این سالن ناخن را انتخاب می کنند. شما نیز میتوانید برای انجام دادن کارهایی نظیر کاشت ناخن، کاشت ناخن عروس، ترمیم ناخن، ریمو ناخن، استفاده از انواع لاک ژل ها از این سالن تخصصی کمک بگیرید. مرکز ناخن نیلوفر کوشیده است تا با تخصصی کردن سالن خود آرامش مشتریان خود را بالا ببرد و فضایی آرام و در عین حال دنج را برای مراجعه کنندگان خود طراحی نماید.

آدرس سالن ناخن نیلوفر

نشانی این سالن زیبایی بسیار سر راست بوده و شما می توانید به راحتی با وسیله نقلیه و یا حتی پیاده به آنجا بروید. اندرزگو، بلوار صبا نشانی سالن ناخن نیلوفر است.

شماره تماس سالن ناخن نیلوفر

شما می توانید برای گرفتن وقت قبلی را لمس کنید.

سالن زیبایی نانا

یکی دیگر از معروف های اندرزگو و قیطریه سالن زیبایی نانا بوده که این روزها بسیاری از خانم های منطقه کار این سالن زیبایی را قبول دارند. این سالن توانسته در لاین ناخن نیز حرفی برای گفتن داشته باشد و با کمک گرفتن از کادر حرفه ای و با تجربه خود روز به روز به تعداد مشتریان خود در لاین ناخن اضافه نماید. حال یکی از پیشنهاد های ما برای شما به ویژه در لاین ترمیم ناخن این سالن زیبایی است که شما می توانید به آنجا مراجعه نمایید.

آدرس سالن زیبایی نانا

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی اندرزگو، بعد از بلوار کاوه مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی نانا

شما می توانید برای تماس را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی نانا

اگر می خواهید با نمونه کارهای این سالن زیبایی بیشتر آشنا شوید می توانید به نشانی @nana.beauty.official مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی نانا

ما در این بخش شما را با نمونه کارهای ناخن این مجموعه بیشتر آشنا می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی نانا

نمونه کارهای سالن زیبایی نانا

نمونه کارهای سالن زیبایی نانا

 سالن زیبایی نازنین ذهبی

گویا این روزها در بسیاری از سالن های زیبایی خدمات کاشت ناخن به بهترین صورت ممکن به مشتریان ارائه می گردد. در این بین سالن زیبایی نازنین ذهبی نیز از جرگه عقب نیفتاده و خود را در این لاین مقتدر و قدرتمند حفظ کرده است. شما نیز می توانید بسیاری از خدمات نوین از جمله کاشت ناخن، ترمیم ناخن، ریمو ناخن، فرنچ ناخن، پودر کروم و پدیکور را از این سالن زیبایی دریافت نمایید.

آدرس سالن زیبایی نازنین ذهبی

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی اندرزگو، بین بلوار کاوه و قیطریه مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی نازنین ذهبی

برای تماس با سالن نازنین را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی نازنین ذهبی

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این آرایشگاه به آدرس @ nazanin_zahabi_haircolor مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی نازنین ذهبی

در این بخش شما را با برخی از نمونه کارهای ناخن کارهای این مجموعه بیشتر آشنا می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی نازنین ذهبی

نمونه کارهای سالن زیبایی نازنین ذهبی

سالن زیبایی فوربیوتی

یکی دیگر از بهترین ها در لاین ناخن در محدوده اندرزگو سالن زیبایی فور بیوتی بوده که این روزها به عنوان یکی از 9 سالن زیبایی برتر اندرزگو نیز معرفی می شود. شما می توانید در این سالن زیبایی بسیاری از خدمات ناخن را با بالاترین کیفیت دریافت نمایید. 

آدرس سالن زیبایی فوربیوتی

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی اندرزگو، سه راه قیطریه مراجعه نمایید.

 شماره تماس سالن زیبایی فوربیوتی

شما می توانید برای تماس با این مجموعه را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی فوربیوتی

شما می توانید با مراجعه به @4beauty.salon از نمونه کارهای این مجموعه دیدن نمایید.

سالن زیبایی نگار محمدی

شما میتوانید یکی از بهترین سالن ناخن در اندرزگو را برای کاشت ناخن و انواع کارهای واجب برای ناخن های خود انتخاب نمایید. یکی دیگر از بهترین های منطقه سالن زیبایی نگار محمدی بوده که این روزها غوغا کرده و توانسته بسیاری از مشتریان خود را از غرب و شرق تهران به سمت خود بکشاند.

آدرس سالن زیبایی نگار محمدی

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی اندرزگو بین قیطریه و کاوه مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی نگار محمدی

بهتر است برای مراجعه به این سالن زیبایی پیش از رفتن وقت خود را بگیرید. برای اینکار می توانید را لمس کنید.

روژین نیل بار

اگر در محدوده اندرزگو به دنبال بهترین نیل بار می گردید، روژین نیل بار یکی از مراکز تخصصی ناخن بوده که بسیاری از خانم های قیطریه، اندرزگو، چیذر، کلاهدوز و کامرانیه به آنجا مراجعه می کنند. شما نیز اگر می خواهید کارهای مخصوص ناخن خود را به بهترین ها بسپارید به شما پیشنهاد می کنیم تا به سراغ روژین نیل بار بروید.

روژین نیل بار

آدرس روژین نیل بار

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی اندرزگو، حسینه ارشاد مراجعه نمایید.

شماره تماس روژین نیل بار

شما می توانید برای تماس با این مجموعه را لمس کنید.

در آخر

ما در این مقاله کوشیدیم تا شما را با بهترین های اندرزگو بیشتر آشنا کنیم. شما در این مقاله با بهترین ناخن کارهای اندرزگو بیشتر آشنا شدید. ولی توجه به این موضوع بسیار مهم است که ما در این مقاله شما را با بهترین های منطقه آشنا کردیم، این شما هستید که سبک کاری یک ناخن کار را می پسندید یا نه، از این رو پیشنهاد ما این است که پیش از مراجعه به این سالن ها حتما نمونه کارهای این مراکز را بررسی کرده و سپس به سراغ آن نیل بار بروید. یقین داریم که شما بهترین ها را در همه حال انتخاب می کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *