9 ناخن کار برتر ولنجک

زیبایی ناخن این روزها بیشتر از همیشه برای بسیاری از خانم ها مهم شده است. از این رو طبیعی است که بسیاری از خانم ها به دنبال بهترین ناخن کار محله خود باشند. شما می توانید با انجام دادن کاشت ناخن به دستان خود زیبایی غیر قابل وصفی بدهید. بهتر است بدانید که استفاده از خدمات ناخن نیازمند ترمیم و تمدید ماهیانه بوده و شما نیاز دارید که برای اینکار به سراغ یک ناخن کار حرفه ای بروید. هر ناخن کاری حرفه ای نیست و نمی توان برای کارهایی نظیر کاشت ناخن و ترمیم به او اعتماد کرد، بنابراین ما دراین مقاله قصد داریم به کسانی که در ولنجک تهران هستند این نوید را بدهیم که قصد داریم 9 ناخن کار برتر ولنجک را به شما معرفی کنیم. بنابراین برای آشنا شدن با دنیای حرفه ای ها با ما همراه باشید.

9 ناخن کار برتر ولنجک

ارایشگاه هیبو ولنجک

اگر در ولنجک ساکن هستید و به دنبال یک نیل بار هستید به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ نیل بار هیبو بروید. شما در این نیل بار تخصصی می توانید از فضای آرام آن استفاده کرده و به راحتی هرآنچه را که از یک ناخن کار می خواهید دریافت کنید. آرایشگاه هیبو در لاین های مختلفی نیز به مشتریان خود خدمات ارائه می کند. شما می توانید در لاین رنگ مو، هایلایت مو و کاشت مژه نیز از خدمات این سالن زیبایی بهره مند شوید.

آدرس نیل بار هیبو

شما می توانید برای مراجعه به این نیل بار به نشانی ولنجک، خیابان چهاردهم، برج هوما مراجعه نمایید.

شماره تماس ارایشگاه هیبو ولنجک

جهت مشاوره و تعیین وقت، را لمس کنید.

اینستاگرام ارایشگاه هیبو ولنجک

اگر تمایل دارید تا با نمونه کارهای این سالن زیبایی بیشتر آشنا شوید می توانید به پیج @ hibo_beauty مراجعه کنید.

نمونه کارهای آرایشگاه هیبو ولنجک

ما در این بخش شما را به دیدن برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی دعوت می کنیم.

نمونه کارهای آرایشگاه هیبو ولنجک

نمونه کارهای آرایشگاه هیبو ولنجک

نمونه کارهای آرایشگاه هیبو ولنجک

نمونه کارهای آرایشگاه هیبو ولنجک

ژلیش ناخن ولنجک

این روزها ژلیش ناخن در بین بسیاری از خانم ها به عنوان یک روش زیبایی ناخن به شمار می رود. شما می توانید برای کاور کردن ناخن های خود از ژلیش ناخن استفاده نمایید. ژلیش در واقع برای افرادی مناسب است که علاقه ای به کاشت ناخن ندارند و تنها به یک مانیکور اکتفا کرده و از لاک ژل برای کاور کردن ناخن های خود استفاده می کنند. شما میتوانید اگر در ولنجک ساکن هستید و به دنبال یکی از بهترین مراکز ناخن هستید این مراکز کاشت ناخن را برای کارهای مختلف ناخن خود انتخاب کنید.

آرایشگاه مهین گندمی

شما می توانید اگر قصد ژلیش ناخن خود را دارید این آرایشگاه را برای خدمات ناخن انتخاب نمایید. بهتر است به این موضوع توجه داشته باشید که آرایشگاه مهین گندمی به عنوان یکی از بهترین آرایشگاه های محله شناخته شده که بسیاری از خانم ها برای کارهای مختلفی نظیر کاشت ناخن، کاشت مژه و رنگ مو به این سالن زیبایی مراجعه می کنند.

آدرس آرایشگاه مهین گندمی

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی ولنجک، خیابان 21 بروید.

شماره تماس آرایشگاه مهین گندمی

جهت مشاوره و تعیین وقت، را لمس کنید.

سالن زیبایی مایا

یکی از 9 ناخن کار برتر ولنجک به سالن زیبایی مایا تعلق دارد. شما می توانید به راحتی برای استفاده از خدماتی چون لمینت ناخن، ترمیم ناخن و ژلیش ناخن به این سالن زیبایی بروید. در این سالن زیبایی به دلیل وجود یک کادر حرفه ای در لاین ناخن بسیاری از خانم هایی که در ولنجک ساکن هستند این سالن را برای کارهای ناخن خود انتخاب می کنند.

آدرس سالن زیبایی مایا

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی ولنجک، خیابان 22، انتهای گلستان پنجم غربی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی مایا

جهت مشاوره و تعیین وقت، را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی مایا

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به  پیج @ mayabeauty.salon مراجعه نمایید.

ناخن کار خوب ولنجک

بسیاری از افراد همیشه به دنبال پیدا کردن بهترین ها هستند. شما می توانید برای کارهایی نظیر کاشت ناخن، لمینت ناخن، ریمو ناخن، فرنچ ناخن و کاشت ناخن با پودر به سراغ بهترین ناخن کار محله خود بروید. ما در این قسمت شما را با بهترین ناخن کارهای محدوده ولنجک آشنا می کنیم تا شما نیز بتوانید کارهای خود را نزد بهترین ها انجام دهید.

سالن زیبایی دلا

یکی از 9 ناخن کار برتر ولنجک در سالن زیبایی دلا وجود دارد. شما می توانید برای کارهایی نظیر کاشت ناخن، لمینت ناخن و فرنچ ناخن به سراغ این سالن زیبایی بروید. در نظر داشته باشید که این سالن زیبایی در کنار لاین ناخن توانسته در سایر لاین ها نیز به مشتریان خود خدمات گسترده ای را ارائه کند. از این رو شما می توانید برای کارهایی نظیر کوپ، کاشت مژه، رنگ مو و تمدید هایلایت مو این سالن زیبایی را انتخاب کنید.

آدرس سالن زیبایی دلا

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی ولنجک، نبش خیابان 18 بروید.

شماره تماس سالن زیبایی دلا

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

نمونه کارهای سالن زیبایی دلا

دیدگان شما را به دیدن برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی دعوت می کنیم.

سالن زیبایی رویا سمیع

یکی از بهترین سالن های زیبایی در محدوده ولنجک سالن زیبایی رویا سمیع است. شما میتوانید برای کارهای مختلفی به این سالن زیبایی مراجعه کنید. همانطور که می دانید این سالن زیبایی به دلیل داشتن کادر ناخن کار حرفه ای توانسته در بین مراجعه کنندگان خود به عنوان یکی از بهترین سالن ها برای خدمات ناخن معرفی شود.

آدرس سالن زیبایی رویا سمیع

اگر دوست دارید برای کاشت ناخن و یا کارهایی چون رنگ مو به این سالن مراجعه نمایید، می توانید به نشانی ولنجک، بلوار دانشجو، بوستان سوم، گلستان پنجم غربی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی رویا سمیع

جهت مشاوره و تعیین وقت، را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی رویا سمیع

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ roya.samie مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی رویا سمیع

ما در این قسمت شما را به دیدن برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی در لاین ناخن دعوت می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی رویا سمیع

نمونه کارهای سالن زیبایی رویا سمیع

نمونه کارهای سالن زیبایی رویا سمیع

نمونه کارهای سالن زیبایی رویا سمیع

کاشت ناخن ولنجک

اگر در منطقه یک تهران ساکن هستید و به دنبال یک مرکز ناخن خوب در این محدوده هستید شک نداشته باشید که شما می توانید به دنبال بهترین ها در این منطقه بروید. در منطقه یک تهران به دلیل رقابت بالا در بین سالن دارها بسیاری از افراد سعی دارند تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کنند. از این رو شما می توانید اگر قصد کاشت ناخن دارید برای اینکار به سراغ این سالن های زیبایی که ما در ادامه به شما معرفی می کنیم بروید.

مرکز کاشت ناخن نیلوفر قیومی

شما میتوانید اگر تمایل دارید تا از خدمات کاشت ناخن استفاده کنید به سراغ مرکز کاشت ناخن نیلوفر قیومی بروید. شما میتوانید با مراجعه به این مرکز کاشت ناخن از تمامی خدمات آن در خصوص کاشت ناخن، لمینت ناخن، ریمو ناخن، فرنچ ناخن و ژلیش ناخن با بهترین کیفیت استفاده کنید.

آدرس مرکز کاشت ناخن نیلوفر قیومی

برای مراجعه به این مرکز کاشت می توانید به نشانی ولنجک، بین خیابان 14 و 15 مراجعه نمایید.

شماره تماس مرکز کاشت ناخن نیلوفر قیومی

جهت مشاوره و تعیین وقت، را لمس کنید.

خدمات ناخن ولنجک

بسیاری از سالن زیبایی در کنار ارائه خدمات متنوع به خانم ها در لاین ناخن نیز به عنوان فعال ترین لاین فعالیت می کنند. شما می توانید برای استفاده از این خدمات به سراغ بهترین ها بروید. برای همین منظور به شما توصیه می کنیم که بهترین ها را برای اینکار انتخاب کنید. چراکه اگر یک فرد آماتور کاشت ناخن را برای شما انجام دهد امکان اینکه شما دچار هواگرفتگی ناخن شوید بسیار بالا می رود. از این رو بهتر است به هر آرایشگاهی برای کاشت ناخن اطمینان نکنید و برای اینکار به سراغ بهترین های محله ولنجک بروید. ما در این قسمت برخی از این مراکز ناخن را به شما معرفی می کنیم تا شما بتوانید به راحتی یکی از این سالن ها را برای کارهای ناخن خود انتخاب نمایید.

سالن زیبایی ستیا

اگر می خواهید برای کارهای مربوط به ناخن به این سالن زیبایی مراجعه کنید، می توانید از خدمات متنوعی که در این سالن به مراجعه کنندگان ارائه می شود استفاده نمایید. شما می توانید برای کارهایی نظیر کاشت ناخن، فرنچ ناخن، ریمو ناخن، ژلیش ناخن و کاشت ناخن با پودر به این سالن زیبایی مراجعه نمایید.

آدرس سالن زیبایی ستیا

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی ولنجک، خیابان 11 مراجعه کنید.

شماره تماس سالن زیبایی ستیا

جهت مشاوره و تعیین وقت، را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی ستیا

اگر تمایل دارید تا با نمونه کارهای این سالن زیبایی بیشتر آشنا شوید می توانید به پیج @ farimanemati مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی ستیا

در این بخش شما را به دیدن برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی در لاین ناخن دعوت می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی ستیا

نمونه کارهای سالن زیبایی ستیا

سالن زیبایی ال

اگر به دنبال 9 ناخن کار برتر در ولنجک هستید می توانید به سراغ ناخن کارهای سالن زیبایی ال بروید. شما در این مجموعه با ناخن کارهایی برخورد دارید که در کار خود حرفه ای هستند و می توانند به شما در داشتن یک کاشت ناخن خوب و ماندگار کمک کنند. شما می توانید برای کارهایی نظیر کاشت ناخن، فرنچ ناخن، ریمو ناخن و لمینت ناخن به این سالن زیبایی مراجعه نمایید. این سالن زیبایی در لاین رنگ مو، کاشت مژه و فیشیال پوست نیز توانسته رضایت مشتریان خود را به دست آورد. بنابراین اگر می خواهید که برای کارهای مختلف خود به یکی از بهترین سالن های زیبایی ولنجک بروید، می توانید سالن زیبایی ال را انتخاب نمایید.

آدرس سالن زیبایی ال

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی ولنجک، بلوار بهزادی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی ال

جهت مشاوره و تعیین وقت، را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی ال

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ elbeauty_lounge مراجعه نمایید.

حسن ختام

این روزها بسیاری از افراد به دنبال راهی برای زیبا نشان دادن دستان خود هستند شما می توانید با انجام دادن کاشت ناخن و یا استفاده از لمینت ناخن به زیباتر شدن ناخن های دستان خود کمک کنید. تاکید می کنیم که ما در این مقاله شما را با بهترین ناخن کارهای ولنجک از نظر بسیاری از مراجعه کنندگان آشنا کردیم، حال شما می توانید با مراجعه به پیج هریک از این افراد و مشاهده نمونه کارهای هریک از آن ها یکی از بهترین ناخن کارهای مطرح در محله خود را برای کاشت ناخن انتخاب نمایید. بازهم طبق روال سابق از شما خواستاریم که نظرات خود را در خصوص کار این ناخن کارها در بخش دیدگاه با ما درمیان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *