9 ناخن کار برتر تجریش

همه ما خانم ها در کنار سلامتی پوست، مو و ناخن به زیبایی آن ها نیز فکر میکنیم و برایمان مهم است که در کنار سلامتی زیبا هم باشیم. ناخن های بلند و ناخن های مقاوم همیشه از دیرباز آرزوی دیرین بسیاری از خانم ها بوده ولی آیا می توان با کارهای مختلفی که در روز انجام می دهیم ناخن های بلند و مقاومی داشته باشیم؟ در پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که این کار کمی سخت است چراکه ما به عنوان یک زن شاغل با وجود دغدغه های متعدد نمی توانیم به درستی از ناخن های خود مراقبت کنیم، بنابراین بهترین راهکار برای تحقق این رویا، کاشت ناخن است. شما می توانید اگر می خواهید ناخن های بلند، زیبا و مقاومی را داشته باشید از کاشت ناخن، لمینت ناخن و ژلیش ناخن کمک بگیرید. برای اینکار اگر در محدوده تجریش تهران ساکن هستید، این مقاله به شما کمک می کند که با 9 ناخن کار برتر تجریش بیشتر آشنا شوید.

9 ناخن کار برتر تجریش

9 ناخن کار برتر تجریش

سالن زیبایی بناز

طبیعی است که اگر ساکن تجریش تهران باشید با این سالن زیبایی آشنایی داشته باشید، سالن زیبایی بناز یکی از بهترین سالن های زیبایی بوده که شما می توانید از خدمات گسترده این سالن زیبایی در لاین های مختلف استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که شما در لاین ناخن می توانید از لمینت ناخن، ترمیم ناخن و کاشت ناخن با ژل استفاده نمایید. در لاین ناخن این سالن زیبایی دو ناخن کار حرفه ای مشغول به کار هستند که یکی از آن ها کارهای مربوط به مانیکور ناخن و کاشت را انجام می دهد و دیگری کارهای طراحی ناخن را انجام می دهد. داشتن طراح ناخن در سالن های زیبایی به شما کمک می کند تا بتوانید از زیبایی ناخن های خود لذت ببرید.

آدرس سالن زیبایی بناز

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی که در لاین ناخن نیز فعالیت دارد به نشانی میدان تجریش، خیابان شهرداری، خیابان دربند، خیابان الفت مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی بناز

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی بناز

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج اینستاگرام این سالن زیبایی به نشانی @ benaz_beauty مراجعه کنید. شما می توانید با مراجعه به این پیج با سایر نمونه کارهای این سالن زیبایی نیز بیشتر آشنا شوید.

نمونه کارهای سالن زیبایی بناز

ما در این بخش شما را به دیدن برخی از نمونه کارهای لاین ناخن این سالن زیبایی دعوت می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی بناز

نمونه کارهای سالن زیبایی بناز

نمونه کارهای سالن زیبایی بناز

نمونه کارهای سالن زیبایی بناز

سالن زیبایی نغمه

یکی از بهترین سالن های زیبایی در لاین ناخن در تجریش تهران بدون شک سالن زیبایی نغمه بوده است. شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی ازتمامی خدمات این سالن زیبایی در لاین ناخن استفاده نمایید. شما می توانید برای کارهایی نظیر کاشت ناخن با ژل، کاشت ناخن با پودر، ریمو ناخن، ترمیم ناخن، لمینت ناخن و ژلیش ناخن به این سالن زیبایی مراجعه نمایید.

آدرس سالن زیبایی نغمه

شما اگر در محدوده تجریش ساکن هستید قطعا برایتان مهم است که به یک سالن زیبایی معتبر و شناس برای کارهای ناخن مراجعه کنید. شما می توانید برای مراجعه به سالن زیبایی نغمه به نشانی تجریش، خیابان فناخسرو، روبه روی پارکینگ تندیس،  پلاک 33 بروید.

شماره تماس سالن زیبایی نغمه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

سالن ناخن و مژه پرنسا

از 9 ناخن کار برتر تجریش می توان به سالن ناخن و مژه پرنسا اشاره کرد. شما می توانید با مراجعه به این سالن ناخن از خدمات متعدد این سالن زیبایی در لاین مژه و ناخن استفاده نمایید. برای کارهایی نظیر کاشت ناخن، طراحی ناخن، لمینت ناخن و ریمو ناخن می توانید به این سالن زیبایی مراجعه نمایید.

آدرس سالن ناخن و مژه پرنسا

شما می توانید برای مراجعه به این سالن ناخن و مژه به نشانی تجریش، خیابان شهرداری جنب غذاخوری ارغوان مراجعه نمایید. بهتر است بدانید که نشانی این سالن زیبایی بسیار سرراست بوده و شما اگر وسیله نداشته باشید نیز می توانید به آسانی به این سالن ناخن و مژه مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن ناخن و مژه پرنسا

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن ناخن و مژه پرنسا

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ beauty.peransa_  مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن ناخن و مژه پرنسا

ما در این بخش شما را به دیدن نمونه کارهای این سالن زیبایی دعوت می کنیم.

نمونه کارهای سالن ناخن و مژه پرنسا

نمونه کارهای سالن ناخن و مژه پرنسا

آرایشگاه ناخن در تجریش

بیشتر خانم ها علاقه دارند تا ناخن های خود را به زیباترین حالت خود تبدیل کنند. این زیبایی می تواند تاثیر زیادی بر روی اعتماد به نفس افراد داشته باشد. شما می توانید با مراجعه به یک سالن زیبایی و یا یک نیل بار به آسانی از زیبایی ناخن های خود لذت ببرید. برای اینکار بهتر است اگر در منطقه یک تهران به خصوص تجریش ساکن هستید با نیل بار های این محدوده بیشتر آشنا شوید. به یاد داشته باشید که اگر فقط کار ناخن دارید یک نیل بار بیشتر می تواند به شما کمک کند، از این رو سعی کنید با مراجعه به یک نیل بار تا حد زیادی سرعت کار خود را بالا ببرید. ما در این بخش شما را به معرفی برخی از آرایشگاه ناخن در تجریش که بهترین هستند دعوت می کنیم.

سالن زیبایی ساناز تجریش

یکی از بهترین سالن های زیبایی در تجریش تهران بدون شک سالن زیبایی ساناز بوده است. شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از خدمات به روز و متنوع این سالن زیبایی استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از تمامی خدمات به روز شده آن در لاین ناخن استفاده نمایید. شما می توانید در لاین ناخن این سالن زیبایی بهترین و به روز ترین مدل ناخن های 2023 را بخواهید. در این سالن زیبایی وسایل و تمام ابزاری که در کاشت ناخن برای شما استفاده می شود، کاملا ضدعفونی بوده و به هیچ عنوان امکان اینکه میکروب ها و ویروس ها به پوست شما منتقل شود، امکان پذیر نیست.

آدرس سالن زیبایی ساناز تجریش

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی تجریش، مرکز خرید تندیس، طبقه دوم غربی مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی ساناز تجریش

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی ساناز تجریش

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی در لاین ناخن به پیج @ sanazz.beauty مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی ساناز تجریش

ما در این قسمت شما را به دیدن برخی از نمونه کارهای ناخن این سالن زیبایی دعوت می کنیم.

سالن زیبایی هانا تجریش

یکی از 9 ناخن کار برتر تجریش در سالن زیبایی هانا تجریش فعالیت می کنند. شما می توانید برای کارهایی نظیر لمینت ناخن، ژلیش ناخن، ریمو ناخن، تمدید لمینت ناخن و کاشت ناخن با پودر به این سالن زیبایی مراجعه نمایید. سالن زیبایی هانا از گذشته تا به امروز به عنوان یکی از بهترین سالن های زیبایی این محدوده معرفی شده است. شما می توانید برای کارهای دیگر زیبایی خود نیز این سالن را انتخاب نمایید.

آدرس سالن زیبایی هانا تجریش

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی تجریش، ابتدای ولیعصر، روبه روی قنادی لادن مراجعه نمایید. توصیه ما این است که پیش از مراجعه به این سالن زیبایی با این سالن تماس بگیرید و از قبل وقت بگیرید.

شماره تماس سالن زیبایی هانا تجریش

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی هانا تجریش

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به نشانی @ soheyla.beauty.hana مراجعه نمایید. شما می توانید با مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی با میزان مهارت این ناخن کار و طراح آن بیشتر آشنا شوید.

نمونه کارهای سالن زیبایی هانا تجریش

ما در این بخش شما را به مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی دعوت می کنیم. شما می توانید با مراجعه به پیج این سالن زیبایی با نمونه کارهای سایر لاین ها نیز آشنا شوید.

خدمات تخصصی ناخن کوکو

اگر به دنبال یک نیل بار معروف در محدوده تجریش هستید به شما توصیه می کنیم که به سراغ مرکز تخصصی ناخن کوکو بروید. شما می توانید در این مرکز تخصصی از خدمات متنوعی چون لمینت ناخن، ریمو ناخن و ترمیم ناخن استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که در این مرکز از ناخن کارهای حرفه ای و کاربلد کمک گرفته شده تا در کاشت ناخن و همچنین طراحی ناخن شما مشکلی ایجاد نشود. به یاد داشته باشید که شما می توانید به آسانی از طراحان این مجموعه بخواهید تا زیباترین طراحی ها را بر روی ناخن های شما انجام دهند.

آدرس مرکز تخصصی ناخن کوکو

شما می توانید برای مراجعه 9 ناخن کار برتر تجریش به نشانی تجریش، خیابان شهرداری، خیابان دزاشیب نرسیده به آتش نشانی دزاشیب مراجعه نمایید.

شماره تماس مرکز تخصصی ناخن کوکو

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام مرکز تخصصی ناخن کوکو

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ coco_nail_baar مراجعه نمایید. با مراجعه به پیج این مرکز تخصصی با نمونه کارهای کاشت ناخن و طراحی ناخن بیشتر آشنا می شوید.

نمونه کارهای مرکز تخصصی ناخن کوکو

ما در این بخش شما را به مشاهده برخی از نمونه کارهای این مرکز دعوت می کنیم. بهتر است با دقت مواردی چون مانیکور ناخن، کاشت ناخن و طراحی ناخن را بررسی کنید.

نمونه کارهای مرکز تخصصی ناخن کوکو

نمونه کارهای مرکز تخصصی ناخن کوکو

نمونه کارهای مرکز تخصصی ناخن کوکو

بهترین مرکز کاشت ناخن در شمال تهران

بسیاری از خانم ها که در شمال تهران ساکن هستند همیشه به دنبال یک مرکز کاشت ناخن خوب در محدوده خود هستند. ما در این بخش با توجه به میزان رضایت خانم ها از کار ناخن این سالن ها، برخی از بهترین مراکز کاشت ناخن در شمال تهران را به شما معرفی خواهیم کرد.

  • خدمات تخصصی ناخن نانا تجریش
  • خدمات تخصصی ناخن صبا
  • سالن زیبایی نیوا
  • سالن ناخن دریا
  • سالن زیبایی لاویسا
  • مرکز ناخن فرحناز

آموزشگاه کاشت ناخن در شمال تهران

اگر شما خواستار این هستید که در یکی از بهترین سالن های زیبایی خدمات کاشت ناخن را یاد بگیرید، بهتر است بدانید که در بیشتر سالن های ناخن این مهارت به علاقه مندان آموزش داده می شود. ولی آیا می توان به هر سالن ناخن و هر ناخن کاری برای آموزش اطمینان کرد؟ در پاسخ باید گفت که شما برای کاشت ناخن خود نیاز دارید که تحت نظر یک مدرس خوب این مهارت را یاد بگیرید. چه بسیارند بهترین ناخن کارها که مهارت آموزش دادن را بلد نیستند و شما نمی توانید تحت نظر آن ها این مهارت را به خوبی یاد بگیرید. به یاد داشته باشید که ارائه مدرک ناخن برای بسیاری از هنرجویان مهم است، از این رو ما در این بخش به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ این مراکز ناخن برای آموزش این مهارت بروید.

  • مرکز کاشت ناخن الهه ثابت
  • مرکز کاشت ناخن سیندال
  • مرکز کاشت ناخن مونا خالصی
  • مرکز کاشت ناخن رویا اکبری

جمع بندی

کاشت ناخن این روزها به یک الزام برای بسیاری از خانم ها تبدیل شده است. شما اگر در منطقه یک تهران ساکن هستید می توانید به راحتی با انتخاب یک مرکز ناخن تمامی کارهای مربوط به زیبایی ناخن خود را انجام دهید. به یاد داشته باشید که این روزها در بسیاری از سالن های زیبایی ناخن کار وجود دارد، اما هر ناخن کار صلاحیت اینکه کارناخن شما را انجام بدهد را ندارد. از این رو از شما می خواهیم تا با مراجعه به مراکز ناخنی که در این مقاله معرفی شد، از سلامتی، بهداشت و زیبایی ناخن های خود مطمئن شوید. در آخر از شما می خواهیم که اگر ما در برترین های تجریش کوتاهی کردیم آن ها را در قسمت دیدگاه به ما و خوانندگان اول نظر معرفی کنید.

3/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *